Mi-T-M, GRAINGER GC-3000-0MMB, 486Z81 Replacement Parts
MITM GC-3000-0MMB pressure washer parts and manual
3,000 PSI 2.4 GPM
GRAINGER 486Z81
GC-3000-0MMB PARTS
Mi-T-M PUMP-AXIAL DD GAS 3-0436Mi-T-M PUMP-AXIAL DD GAS 3-0436
Pump Oil AW-4085-0016Pump Oil AW-4085-0016
PUMP SAVER, 6151PUMP SAVER, 6151
Pressure Gauge 22mm KitPressure Gauge 22mm Kit
Gun, Hose, Wand Tip Kit 3.0Gun, Hose, Wand Tip Kit 3.0
Trigger Gun 16-0441Trigger Gun 16-0441
25'  HOSE 15-026925' HOSE 15-0269
50' 3/8"  22MM Ends50' 3/8" 22MM Ends